DJ LIL JOHN

 

Rezidentný DJ Clubu 333 a pravidelný hosť najmodernejšieho a najväčšieho clubu na Slovensku MINISTRY OF FUN Banská Bystrica. Kladný vzťah k hudbe sa u neho prejavoval už od útleho detstva, no hra na akýkoľvek hudobný nástroj ho nikdy nedokázala naplniť takou radosťou, ako v súčasnosti „hra“ za mixážnym pultom. O DJ-ing ako taký začal aktívne prejavovať záujem už ako žiak základnej školy. Malé dedinské akcie ho dostali do povedomia DJ-ov pôsobiacich vo vtedajšom disco clube Hoťapo v Oslanoch.

Postupom času sa niekoľko krát objavil za mixom najskôr tam a v lete roku 2004 sa stáva známou tvárou vychyteného clubu Noemova Archa v Pravenci. Tu sa v roku 2005 stal rezidentom a pôsobil tu až do konca roku 2009. V tomto období sa jeho osoba začala objavovať v Prievidzských kluboch, najskôr v diskoklube Jantár a od leta roku 2009 už aj v klube Caribic (súčasný zrekonštruovaný Extreme) ako jeden z rezidentných DJ-ov. Neskôr ste sa s ním mohli stretávať aj na akciách v kluboch ako Matrix (Kanianka) a ATC (Nitrianske Rudno). Od januára 2013 sa stáva rezidentný DJ-om luxusného prievidzského klubu ALIEN.
Za doteraz najväčší úspech považuje skutočnosť, že od decembra 2011 o neho prejavilo záujem vedenie najväčšieho a najmodernejšieho klubu na Slovensku, MINISTRY OF FUN Banská Bystrica, kde v súčastnosti pôsobí ako jeden z hosťujúcich dídžejov.
Okrem iného má za sebou úspešné hosťovania v rôznych kluboch v blízkom aj širšom okolí (K1 Oslany, Reset Partizánske, Extasy Bojnice, Shark II Dolné Vestenice…)
Svoju DJ-skú všestrannosť však dokazuje taktiež desiatkami odohratých spoločenských akcií, ako sú stužkové slávnosti, rodinné oslavy, plesy, akcie pre deti a mládež a podobne.